Zážitkové lety

/Zážitkové lety
Zážitkové lety 2024-03-25T13:14:18+00:00

Aké sú možnosti

Ponúkame viacero možností ako si užiť pohľad z kabíny lietadla. Na výber máme dva typy lietadiel, dvoj a štvormiestne a tým pádom dve možnosti v počte osôb ktoré môžu letieť. V prípade dvojmiestneho lietadla letí pilot a jeden pasažier a v prípade štvormiestneho lietadla letí pilot a maximálne traja pasažieri. V tomto prípade je ale potrebné myslieť aj hmotnosť pasažierov ktorá v súčte nesmie prekročiť 200kg. Ponúkame aj dve možnosti odkiaľ letieť a to letisko Boľkovce pri Lučenci alebo letisko Očová.

Ako to prebieha

Po príchode na letisko si vás nájde „náš človek“ a teoreticky vás pripraví na let. Vysvetlí vám aké pocity počas letu môžete zažiť, čo je na palube dovolené  a čo naopak nie je vhodné. Po usadení v lietadle nasleduje krátka inštruktáž o tom čo okolo seba človek vidí, ako komunikuje s pilotom, čoho sa určite nechytať 🙂 a ako môže napríklad fotiť.

Kam letieť

Toto je častá a vôbec nie ľahko zodpovedateľná otázka. Možností je naozaj veľa. Veľa záleží aj od letiska vzletu a typu použitého lietadla. Keďže väčšina našich zážitkových letov je dohadovaná predom telefonicky, vieme vám pomôcť s výberom trasy. V dolete našich lietadiel napríklad z Očovej sú okolité mestá Zvolen a Banská Bystrica ale aj obľúbená Hriňová a podpoľanie. Je možné vidieť viacero vodných nádrží ako Hriňovská priehrada, Ružiná, Málinecká alebo Klenovská priehrada. V prípade dlhších letov je samozrejme možné vidieť aj krásy Horehronia, Nízkych či Vysokých Tatier, Kremnických vrchov alebo Malej Fatry. Pokiaľ to možnosti dovolia tak aj rodné či iné obľúbené mestá našich pasažierov.

Darčekový poukaz

Naše zážitkové lety je samozrejme možné darovať svojim kamarátom a blízkym. K takto zakúpenému letu od nás dostanete darčekový poukaz. Dĺžka letu je na dohode. V prípade záujmu nás kontaktujte na telefónnom čísle +421915837375 alebo mailom na info@flying service.sk

Kontaktujte nás

Pár fotiek na inšpiráciu